fav-logo

جاوید مقدم

Search
Close this search box.

خرید کتاب کار توسعه مالی

خرید کتاب کار توسعه مالی

toseemali 1

کتاب کار توسعه مالی

  • مؤلف: جاوید مقدم
  • چاپی

۱۲۹،۰۰۰ تومان

معرفی کتاب کار دوره توسعه مالی

کتاب کار توسعه مالی از ۳ بخش اصلی تشکیل می‌شود:

شامل تمرینات ۳۰ جلسه‌ای دوره می‌باشد که در آن آزمون چرخ زندگی و تست هوش مالی نیز قرار گرفته است. (صفحه ۱۳ تا ۷۶ )

این بخش با دقت بسیار بالایی تنظیم شده است بطوریکه آن را از کل به جزء طراحی کرده‌ایم و شامل ۴ قسمت برای رسیدن به هدف گذاری ، مدیریت زمان و طراحی روتین روزانه درست می‌باشد :

طبقه‌بندی اهداف

هدف‌های کلی که مد نظرتان است را می‌نویسید تا بدانید مسیری که می‌سازید نهایتاً قرار است منجر به رسیدن شما به کدام هدف شود (صفحه ۷۷ تا ۸۸)

برنامه‌ها و بررسی‌های ۳ ماهه چرخ زندگی

وقتی این قسمت را پر می‌کنید در واقع شما می‌سنجید که در این سه ماه چقدر توانسته‌اید در چرخ زندگی پیشرفت داشته باشید یا بالعکس ! آیا به سمت دایره‌ای شدن پیش میروید یا از تعادل خارج میشود؟ در اینصورت قبل از اینکه دیر شود می‌توانید آن را کنترل کنید (صفحه ۸۹ تا ۱۰۰)

برنامه ماهیانه

کلیتی از اهداف ماه پیش رو که لازم است قبل از شروع بدانید ، مهارتهایی که برای رسیدن به هدف اصلی لازم است بدست بیاورید (از صفحه ۱۰۱ تا ۱۲۷) د) برنامه‌ریزی هفتگی و روزانه : حالا وقت آن است که عادت‌های درست بسازید و انجام کارهای کوچک خودتان را در مسیر رسیدن به اهداف قرار دهید. ( ۱۰۲ تا ۲۸۸)

برنامه‌ریزی هفتگی و روزانه

برنامه‌ریزی هفتگی و روزانه : حالا وقت آن است که عادت‌های درست بسازید و انجام کارهای کوچک خودتان را در مسیر رسیدن به اهداف قرار دهید. ( ۱۰۲ تا ۲۸۸)

این برنامه‌ریزی مالی یک برنامه مدون یکساله است و طبق جدیدترین متدها طراحی شده است در این قسمت لیستی دو صفحه ای در اختیار شما قرار میگیرد که ریز هزینه‌های خودتان را مشخص کنید و بنویسید ، سپس جدول بودجه بندی آن ماه آورده شده ، پس از آن جدولی برای یادآوری امکان صرفه‌جویی در هزینه‌هاست (صفحه ۲۸۹ تا ۳۳۷)

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *