fav-logo

جاوید مقدم

Search
Close this search box.
toseemali 1

کتاب کار توسعه مالی

مؤلف: جاوید مقدم

کتاب کار دوره توسعه مالی (PDF)

برای دریافت رایگان کتاب بر روی دکمه دانلود کلیک کنید

کتاب کار دوره توسعه مالی (چاپی)

توصیه ما اینه که نسخه چاپی رو تهیه کنید، چون هم استفاده ازش نسبت به دیجیتال راحت‌تره و هم اینکه اگه بخواید نسخه دیجیتال رو پرینت کنی، هزینه بالایی میشه براتون

معرفی کتاب کار دوره توسعه مالی

این کتاب یک خط مستقیم و دقیق به سوی موفقیت و توسعه مالی شماست. روشی که در این کتاب و در حقیقت دوره توسعه مالی به کار برده ایم به شما کمک میکند که اصول و اقدامات لازم برای پیشرفت و توسعه خود در زمینه‌های مالی را فرا بگیرید و در زندگی شخصی خود به کار ببندید. این کتاب را به عنوان فرصتی ببینید که هیچگاه در زندگی شما تکرار نخواهد شد.

کتاب کار توسعه مالی از ۳ بخش اصلی تشکیل می‌شود:

شامل تمرینات ۳۰ جلسه‌ای دوره می‌باشد که در آن آزمون چرخ زندگی و تست هوش مالی نیز قرار گرفته است. (صفحه ۱۳ تا ۷۶ )

این بخش با دقت بسیار بالایی تنظیم شده است بطوریکه آن را از کل به جزء طراحی کرده‌ایم و شامل ۴ قسمت برای رسیدن به هدف گذاری ، مدیریت زمان و طراحی روتین روزانه درست می‌باشد :

طبقه‌بندی اهداف

هدف‌های کلی که مد نظرتان است را می‌نویسید تا بدانید مسیری که می‌سازید نهایتاً قرار است منجر به رسیدن شما به کدام هدف شود (صفحه ۷۷ تا ۸۸)

برنامه‌ها و بررسی‌های ۳ ماهه چرخ زندگی

وقتی این قسمت را پر می‌کنید در واقع شما می‌سنجید که در این سه ماه چقدر توانسته‌اید در چرخ زندگی پیشرفت داشته باشید یا بالعکس ! آیا به سمت دایره‌ای شدن پیش میروید یا از تعادل خارج میشود؟ در اینصورت قبل از اینکه دیر شود می‌توانید آن را کنترل کنید (صفحه ۸۹ تا ۱۰۰)

برنامه ماهیانه

کلیتی از اهداف ماه پیش رو که لازم است قبل از شروع بدانید ، مهارتهایی که برای رسیدن به هدف اصلی لازم است بدست بیاورید (از صفحه ۱۰۱ تا ۱۲۷) د) برنامه‌ریزی هفتگی و روزانه : حالا وقت آن است که عادت‌های درست بسازید و انجام کارهای کوچک خودتان را در مسیر رسیدن به اهداف قرار دهید. ( ۱۰۲ تا ۲۸۸)

برنامه‌ریزی هفتگی و روزانه

برنامه‌ریزی هفتگی و روزانه : حالا وقت آن است که عادت‌های درست بسازید و انجام کارهای کوچک خودتان را در مسیر رسیدن به اهداف قرار دهید. ( ۱۰۲ تا ۲۸۸)

این برنامه‌ریزی مالی یک برنامه مدون یکساله است و طبق جدیدترین متدها طراحی شده است در این قسمت لیستی دو صفحه ای در اختیار شما قرار میگیرد که ریز هزینه‌های خودتان را مشخص کنید و بنویسید ، سپس جدول بودجه بندی آن ماه آورده شده ، پس از آن جدولی برای یادآوری امکان صرفه‌جویی در هزینه‌هاست (صفحه ۲۸۹ تا ۳۳۷)

به مدت یک‌سال این کتاب را کنار خود داشته باشید و پس از آن معجزه ای که در زندگی شما خلق می کند را تماشا کنید. به امید روزی که مهارت‌های مالی در مدارس و دانشگاه‌های ما به عنوان دروس عمومی به تمام افراد آموزش داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *