webinar

از آینده جا نمون

اطلاعات برگزاری سمینار آنلاین

نحوه برگزاری سمینار آنلاین

به صورت آنلاین در یکی از بسترهای برگزاری سمینار آنلاین

مدت زمان برگزاری

4 ساعت سمینار آنلاین + 10 ساعت آموزش ویدیویی مکمل

زمان برگزاری

10 اسفند 1400

کلیت موضوع سمینار آنلاین

یک برنامه آموزشی جامع و کامل که قراره بهت کمک کنه بدونی دقیقا کسب و کار، تو سال ۱۴۰۱ چه شکلیه؟ بهت کمک میکنه که فرصت‌ها و تهدیدهایی که تو سال جدید قراره سر راهت قرار بگیرن رو بشناسی و براشون راهکار پیدا کنی

مزایای شرکت در سمینار آنلاین

آشنایی با موانع و چالش‌های سال 1401

پیدا کردن راهکار برای رویارویی با موانع و چالش‌ها

آموزش برنامه‌ریزی بازاریابی برای یک سال آینده

آشنایی با آخرین تغییرات تکنولوژی و استفاده‌های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

پیشی گرفتن از رقبا

آشنایی با متاورس و تمام تغییرات کسب و کارها

آشنایی با تغییرات رفتاری مشتری‌ها در سال آینده

ثبت نام در سمینار آنلاین 10 اسفند 1400

هزینه ثبت نام

قیمت اصلی: 4/000/000 تومان

با تخفیف: 1/999/000 تومان

با شرکت تو این سمینار آنلاین چی به تو میرسه؟

در واقع با شرکت تو این سمینار زمانی که همه رقبات دارن تو بهترین حالت برای شب عیدشون برنامه میریزن، تو نه تنها برنامه شب عیدت برات مشخص شده، بلکه داری برنامه سال آینده رو قبل از اینکه شروع بشه میچینی و این یعنی چندین قدم از رقبات جلوتری. قراره با هم یاد بگیریم که برای رشد و موفقیت تو سال آینده چه چیزهایی رو باید چک کنی و نحوه برنامه‌ریزی بازاریابی برای یکسال آینده خودت رو کامل یاد میگیری.

سرفصل های سمینار آنلاین

برنامه یکساله

 • مارکتینگ پلن
- یک برنامه مشخص برای جذب مشتریان
- برنامه مشخص برای افزایش نرخ تبدیل
- برنامه مشخص برای ایجاد جریان مشتری
- مشخص کردن KPI
- ارزیابی های سه ماهه و سالانه
- تجربه مشتری
 • مارکتینگ کلندر
- مناسبت ها
- فصول فروش
- رفتار مصرف کننده
- روندهای بازار
- جشنواره ها

ترندها

 • تکنولوژی
- متاورس
- VR و AR
- کریپتو
 • سیاسی
 • اقتصادی
 • محیط کار
 • رفتار مصرف کننده

چک لیست‌ها

 • مدل کسب و کار
 • ارزش پیشنهادی
 • موقعیت های استراتژیک
- SWOT
- رقبا
 • برنامه استراتژیک

مدیر کسب و کار

 • ذهنیت
 • مهارت
- برنامه توسعه مهارت
 • شخصیت

هدفگذاری

 • OKR

فرصت ها و تهدیدها

 • مالیات

حقوقی

مالی

نکتــه مهــم!

وبینار مناسب تمام کسایی هست که کسب و کار دارن یا میخوان کسب و کاری رو شروع کنن.

مدت زمان این سمینار آنلاین 4 ساعته +

10 ساعت آموزش ویدیویی مکمل

سوالات متداول

متاورس ترکیبی از کلمات “متا” و “ورس” هست که “متا” به معنای ماورایی و “ورس” به معنای جهان هست و ترکیب متاورس به معنی جهان ماوراییه .به بیان ساده تر متاورس ترکیبی از دنیای آنلاین و دنیای واقعیه

به بیان خیلی ساده، واقعیت افزوده نوعی از تکنولوژی است که عوامل مجازی را در محیط دنیای واقعی به ما نشان می‌دهد. نمونه خیلی ساده آن در گوشی‌های تلفن همه شما وجود دارد، شاید دیده باشید فیلترهای اسنپ‌چت را که روی سر شما گوش خرگوش یا گربه می‌گذارند، و یا نمونه کاربردی‌ترین آن اپلیکیشن‌هایی هستند که وسایل خانه را، مثلا یک میز را در فضای اتاقتان به شما نشان می‌دهند. نمونه اولیه واقعیت افزوده، بازی جذاب “Pokemon Go” بود که در سال ۲۰۱۶ وارد بازار شد و توسط این بازی می‌توانستید شخصیت پوکمون را در خیابان‌ها ببینید که می‌دود و حتی با وسیله‌ها یا افراد واقعی تعامل دارد.

واقعیت مجازی یا VR درواقع محیطی است که کامپیوتری به وجود می‌آید و شباهت زیادی از لحاظ ابعاد تصویری و صدا به واقعیت ملموس و دنیای واقعی دارد. معروف‌ترین دستگاه‌هایی که از این تکنولوژی استفاده می‌کنند، هدست‌های واقعیت مجازی هستند که برای بازی‌های کامپیوتری و دیدن فیلم استفاده می‌شوند.

«کریپتو» (Crypto) در اصل خلاصه شده عبارت «کریپتوکارنسی» (Cryptocurrency) است. کریپتوکارنسی از دو کلمه «کریپتو» به معنی «رمز» و «کارنسی» به معنی «ارز» تشکیل شده است. با این تفاسیر می‌توان گفت، کریپتو به ارزهایی گفته می‌شود که از تکنیک‌های رمزنگاری برای ساخت آن‌ها استفاده شده است. این عبارت در فارسی بیشتر با لغت «رمزارز» شناخته می‌شود اما معادل «ارز دیجیتال» (Digital Currency) یا «ارز مجازی» (Virtual Currency) نیز برابر با آن در نظر گرفته می‌شود.
NFT یا توکن غیر قابل معاوضه نوعی خاص از توکن‌های رمزنگاری است که با استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین گونه‌ای دارایی دیجیتال ایجاد می‌کند که قابل تکثیر نیست.

طرحی که فعالیت های بازاریابی شما را برای کل سال در بر می گیرد. زمانی تقویم بازاریابی مفیدترین و اثربخش ترین ابزار بازاریابی است که دقیقاً لحظه اجرای تاکتیک های بازاریابی خود را بدانید.

برنامه بازاریابی یا Marketing Planیک برنامه جامع جهت تحقق اهداف بازاریابی که شامل اهداف بلند مدت و میان مدت در نظر گرفته شده است؛ که به نحوه پیاده سازی و اجرای استراتژی های بازاریابی شرکت کمک می کند.

OKR مخفف عبارت Objective & Key Results بوده و به معنای “اهداف و نتایج کلیدی” است. در مدل او کی آر، راهکارهایی برای تعریف و پیگیری اهداف و ارزیابی نتایج آن‌‌ها معمولاً به صورت فصلی (۳‌ماهه) و سالانه وجود دارد.
گزارش KPI این امکان را برای مدیران فراهم می‌کند سریع و ساده شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) را بررسی و تجزیه و تحلیل کنند. به این ترتیب آن‌ها از عملکرد سازمان خود در برابر اهداف استراتژیک تعیین شده مطلع می‌شوند.

چک لیست کسب و کار لیستی از گام هایی است که برای راه اندازی و توسعه کسب و کار خود به روشی صحیح باید بردارید. در واقع چک لیست راه اندازی کسب و کار به معنای یادآوری وظایفی ست که در هنگام شروع کار باید انجام دهید.

ثبت نام در سمینار آنلاین 10 اسفند 1401

هزینه ثبت نام

قیمت اصلی: 4/000/000 تومان

با تخفیف: 1/999/000 تومان