وبینار رایگان افزایش درآمد از طریق فروش!

fav-logo

جاوید مقدم

Search
Close this search box.

دربـاره جـاویـــد مقـــــدم

جاوید مقدم هستم. اولین تجربه نزدیک به کسب و کاری که تجربه کردم، بازاریابی در یک شرکت پخش مواد غذایی، در سال ۱۳۸۶ بود. در اون زمان ۱۶ سال داشتم و هنوز برای کسب و کار آماده نبودم، حتی دید درستی از این فضا نداشتم و با بازی گوشی های دوران نوجوانی اون رو اشتباه می گرفتم. تعجبی نداشت که پس از ۱۰ روز اخراج شدم. دلیل اخراجم هم این بود که در این ۱۰ روز کاری فروشی نداشتم. این تجربه، اولین شکست کاری من در زندگیم بود.

الان:

javid moghaddam 2

از اون روز تا حالا تجربیات زیادی در زمینه کسب و کارهای مختلف داشتم. اما به طور مختصر باید بگم که درآمد من و شغل من تو همین ۱۳ سال (امروز که این متن رو می نویسم آذر ماه نود و هفته)  فراز و نشیب های زیادی داشته و موارد زیادی رو تجربه کردم. از جمله اون ها ۳ تا کسب و کاره که به طور کلی در اون ها شکست خوردم و مبلغ زیادی رو بدهکار شدم.

بعد از آخرین شکستم باید راهی رو پیدا می کردم که بدهی هام رو پرداخت کنم. پس شروع به آموزش دیدن در مورد کسب و کار کردم. به مرور که آموزش هام رو ادامه دادم، ایراداتی که باعث شکستم بود رو متوجه شدم و همین موضوع باعث ولع بیشتر من در مورد آموزش کسب و کار شد. اون قدر مطالعه کردم و آموزش دیدم و تجربه کردم تا روزی رسید که تمام بدهی هام رو پرداخت کرده بودم و می تونستم مسیرم رو به راحتی ادامه بدم. تصمیم گرفتم اجازه ندم دیگران شکست های من رو تکرار کنن و تصمیم گرفتم کاری رو انجام بدم که تو اون بهترین بودم و اون حل مسئله های مربوط به کسب و کار بود. شروع به آموزش و مشاوره در حوزه‌ی کسب و کار کردم. هر چقدر بیشتر آموزش میدادم و پروژه ها رو بیشتر پیش می بردم، بیشتر یاد می گرفتم و به مرور به نقطه‌ای رسیدم که امروز هستم.

امروز مشاور چندین کسب و کار هستم و افتخار می کنم که هر روز به مشتریانم کمک می کنم که تو کسب و کارهاشون پیشرفت کنن. جلوی ضررهاشون رو می گیرم و فروش و درآمدشون رو افزایش میدم. در سمینارهای مختلف در شهرهای مختلف سخنرانی می کنم و تجربیاتم رو با دیگران به اشتراک میذارم. من جاوید مقدم هستم و عاشق کارم، عاشق یادگیری و عاشق بازاریابی و کسب و کار هستم.

امیدوارم بتونیم با آموزش های سایت به شما کمکی هر چند اندک در جهت رشد کسب و کارتون و رشد فردی شما در زندگی شخصیتون داشته باشیم. خوشحالم که این متن رو تا آخر خوندید و ممنونم از توجهتون.

جاوید مقدم مدرس در زمینه کسب و کار و فروش، صاحب پلتفرم آموزشی javidmgdm.com
دوره‌های آموزشی کاملاً علمی هستند و شامل پشتیبانی اصولی ، دسترسی به دوره ها از طریق سایت و اپلیکیشن میباشد