کتاب رایگان چک لیست کسب و کار شما!

fav-logo

جاوید مقدم

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دوره MBA دیجیتال

چیزی که این دوره رو متمایز میکنه وجود یک سیستمه که میتونه جاهای مختلف تکرار بشه و نتایج یکسان به شما بده، پس مطمئن باشید این دوره برترین آموزش فروش در اینستاگرام بوده و میتونه آینده شغلیتون رو به کلی تغییر بده. به نظر ما عدد درآمد شما با رعایت اصول و بسته به کارتون میتونه ماهیانه بین ۳ تا ۱۰۰ میلیون تومن باشه.

50,000,000 تومان

توضیحات

چرا باید از اینستاگرام استفاده کنم؟

موضوع خیلی ساده ایه، چون امروزه مخاطباتون تو اینستاگرام هستن و همین الان دارن خرید میکنن. انتخاب با شماست که این شما باشید که بهشون میفروشین یا رقبای شما! برای این کار شما

باید آموزش فروش در اینستاگرام رو جدی بگیرید.
شاید اینستاگرام ساده و کوچیک به نظر برسه ولی بی نهایت قدرتمنده و میتونه تمام معادلات رقابت در بازار رو براتون عوض کنه. پیشنهاد میکنم به این آمارهایی که از اینستاگرام بهتون میگم دقت کنین

آمارهای شگفت انگیز اینستاگرام

طی آخرین آماری که خود اینستاگرام منتشر کرده، %90 از کاربران اینستاگرام حداقل یه اکانت بیزینسی رو دنبال میکنن.

در سال 2019 به گفته خود اینستاگرام، روزانه بیش از 500 میلیون استوری در اینستاگرام منتشر میشه. (این آمار 2 سال پیشه، حالا ببین الان چه خبره)

اینستاگرام در حال حاضر بیش از 1 میلیارد کاربر فعال تو کل دنیا داره که در این بین 30 میلیون کاربر سهم کشورمونه. (روز به روز هم داره زیاد میشه)

کاربران در سال 2020، به طور میانگین روزانه ۲۸ دقیقه از وقتشون رو در اینستاگرام سپری میکنن و بیشترین زمان در اینستاگرام رو صرف دیدن صفحه‌های تجاری میکنن که این میزان در کشور ما حدود ۵ ساعت تخمین زده شده.

۶۰% کاربران از طریق اینستاگرام در مورد محصولات جدید مطلع میشن.

مزایای شرکت تو این دوره

این دوره آموزشی با هر دوره ای که تا حالا دیدین متفاوته!

فلسفه‌ی اینکه اسم دوره رو گرگ اینستاگرام گذاشتم، مربوط میشه به گرگ وال استریت. حتما فیلم گرگ وال استریت و شیوه های عجیب و قدرتمند جردن بلفورت در متقاعد کردن آدم ها و مهارت بی نظیرش در فروش رو یادتونه. قراره شما جردن بلفورت حوزه خودت در اینستاگرام بشی. به هیچ چیز دیگه ای نیاز نخواهی داشت. چون توی این دوره هر چی که لازمه در مورد آموزش فروش در اینستاگرام و اینستاگرام مارکتینگ یاد بگیری تا توی کسب و کارت رتبه ۱ بشی رو یاد خواهی گرفت. در واقع با این دوره شما وارد یک سیستم عملی و دقیق و گام به گام میشید که میتونه شما رو به اوج موفقیت برسونه.

 

نظرات دانشجویان

هیچ نظری ثبت نشده است
هیچ نظری ثبت نشده است
javid moghaddam 1

جاوید مقدم

مدرس دوره