fav-logo

جاوید مقدم

Search
Close this search box.

وبلاگ

بلاگ دانش مالی

آسان ترین راه پولدار شدن

the-easiest-way-to-get-rich

آسان ترین راه پولدار شدن

مقدمه‌ای برای آسان ترین راه پولدار شدن

در دنیا کسی نیست که ثروت و درآمد بالا را دوست نداشته باشد. همه مردم به دنبال راهی برای کسب درآمد و ثروتمند شدن هستند. برای ثروتمند شدن لزومی ندارد حتماً دارای کار و سرمایه آن‌چنانی باشید. راه‌های مختلفی برای پولدار شدن وجود دارد، که در این مقاله قصد داریم آسان ترین راه پولدار شدن را به شما آموزش دهیم.

آشنایی با پایه‌های لازم برای پولدار شدن

آشنایی با پایه‌های لازم برای پولدار شدن

برای پولدار شدن و کسب درآمد هجومی لازم است راهکارهای پولسازی را بشناسید. شناسایی این راه‌ها بسیار آسان اما ضروری هستند. آسان‌ترین راه‌های پولدار شدن عبارتند از:

۱. آگاهانه پول خرج کردن

گاهی هنگام خرید با دیدن بعضی وسایل و اجناس وسوسه می‌شوید که آن را خریداری کنید، در حالی که هیچ‌گونه نیازی به آن ندارید. مقابله با این وسوسه‌ها برای پولدار شدن بسیار پر اهمیت است. اگر شما قصد خرید چنین وسایلی داشتید در آن لحظه به هدفی که دارید فکر کنید تا این افکار مانع از خرید هوس گونه و غیرضروری شما شوند. شما برای رسیدن به هدفتان بایستی متفکرانه پول‌هایتان را خرج کنید.

۲. هوشیاری هنگام استفاده از کارت اعتباری

کارت اعتباری بر خلاف پول نقدی به شکلی است که افراد هنگام خرید توجه کمتری به میزان موجودی آن توجه می‌کنند. شما بایستی هنگام کشیدن کارت بی‌احتیاطی را کنار بگذارید و به میزان دخل و خرجتان توجه کنید.

۳. مدیریت هزینه‌های کوچک

مدیریت هزینه‌های کوچک

آسان ترین راه پولدار شدن مدیریت هزینه‌های کوچک است. مدیریت پرداختی‌های کم ممکن است از نظر شما ارزش چندانی نداشته باشد و با خود بگویید این پرداختی‌ها بر روی میزان ثروت شما بی‌تأثیر هستند؛ اما این نظریه و طرز فکر کاملاً اشتباه است. شما اگر ماهیانه هزینه‌های کوچک خود را جمع‌بندی کنید متوجه خواهید شد که گاهی مجموع این هزینه‌های کوچک بسیار بالا رفته است؛ بنابراین مدیریت هزینه‌های کوچک از ارزش بالایی برخوردار است.

۴. تغییر افکار منفی

برای رسیدن به آسان ترین راه پولدار شدن باید افکار منفی را کنار بگذارید. شما ممکن است هنگامی که به فکر ثروت‌اندوزی و کسب درآمدهای بالا هستید همواره استرس داشته باشید و حس نگرانی و دلهره همراه شما باشد؛ این حس نه‌تنها به شما کمک نمی‌کند، بلکه جلوی پیشرفت شما را می‌گیرد. سعی کنید مثبت اندیشی و داشتن حال خوب را در این زمینه تمرین کنید.

۵. همراه شدن با افراد موفق

در صورت نشست و برخاست با آدم‌های موفق علاوه بر استفاده از تجربیات آن‌ها، خلق و خوی آنان بر روی شما تأثیر می‌گذارد. معاشرت با افراد موفق سبب می‌شود شما به هدفتان امیدوارتر شده و در مسیر رسیدن به آن گام بردارید.

۶. تعیین بودجه برای خود

تعیین بودجه برای خود

هنگامی که پول به دستتان می‌رسد بهتر است در همان زمان برای پس‌انداز و نحوه خرج کردن آن برنامه‌ریزی کنید. در صورتی که به درستی برنامه‌ریزی خود را پیش برید می‌توانید برای خود تشویقی قرار دهید. با این روش شما برای عملی کردن برنامه‌ریزی‌های خود رغبت بیشتری پیدا می‌کنید.

۷. هوشیار بودن

یکی دیگر از اصول مهم در زمینه آسان ترین راه پولدار شدن، هوشیاری فرد است. زمانی که می‌خواهید کاری را برای دیگری انجام دهید و در قبال آن پول دریافت کنید، بهتر است ابتدا قرارداد لازم را ببینید و در زمینه همه جزئیات به توافق برسید. با این کار دیگر نگران حق و حقوق خود پس از انجام کار نخواهید بود.

انواع راه‌های آسان پولدار شدن

ممکن است پیش خود فکر کنید که راه‌های سختی برای پولدار شدن و رسیدن به ثروت وجود دارد، به همین خاطر این حس در شما به وجود می‌آید که هرگز نمی‌توانید به ثروت آن‌چنانی برسید. این حس کاملاً اشتباه است. اولین و مهم‌ترین محرک برای رسیدن به ثروت زیاد اراده قوی شما است. شما با داشتن اراده قوی و شکست‌ناپذیر می‌توانید به همه چیز برسید. ممکن است بعضی از راهکارهای آسان به نظر شاهکار و آن‌چنانی نباشند، اما آن‌ها آسان‌ترین راه پولدار شدن هستند. این راه‌ها عبارتند از:

ایده‌های پردرآمد اینترنتی

ایده‌های پردرآمد اینترنتی

امروزه یکی از وسایل پرطرفدار برای راه‌اندازی کسب و کارها، اینترنت است. به وسیله اینترنت می‌توان کسب و کارهای پردرآمدی راه‌اندازی کرد که برای انجام آن‌ها فقط به اینترنت نیاز است. کسب و کارهای اینترنتی که جدیداً بسیار رونق یافته‌اند جزء پردرآمدترین کسب و کارهای دنیا هستند؛ بنابراین می‌توان گفت انجام کارهای اینترنتی آسان ترین راه پولدار شدن محسوب می‌شود. به عنوان مثال می‌توان به تیم دیجی کالا اشاره کرد که روزانه چندین میلیارد درآمد دارند. شما می‌توانید به کمک اینترنت کسب و کار میلیاردی داشته باشید، فقط کافی است ذهن شما ایده پرداز باشد. راه‌های مختلف کسب درآمد اینترنتی عبارتند از:

 • پول درآوردن از راه خرید و فروش انواع کالا در دیوار، اینستاگرام و…
 • فروش کالا و محصولات مد نظر در دیجی‌کالا، ترب و…
 • بلاگر شدن در اینستاگرام

 بازاریابی‌های شبکه‌ای

مورد بعدی آسان ترین راه پولدار شدن، بازاریابی شبکه‌ای است. این کار جزء کارهایی است که هنگام وارد شدن به آن باید ریسک کرد، چرا که همانند یک شمشیر دو لبه است. ریسک کردن یکی از اصول کسب درآمد و ثروتمند شدن است. میزان درآمد در این زمینه به انگیزه و علاقه فرد بستگی دارد.

در بازاریابی‌های شبکه‌ای عضوگیری به دلیل بالا بردن فروش بوده و تمرکز اصلی بر روی میزان فروش است. تکنیک‌های مختلفی برای کسب درآمد از طریق بازاریابی‌های شبکه‌ای وجود دارد؛ بنابراین قبل از وارد شدن به این کسب و کار بهتر است ابتدا با تکنیک‌های آن آشنا شوید.

ایده پردازی جدید

ایده پردازی جدید

ذهن انسان را می‌توان به عنوان گنجینه‌ای معرفی کرد که سرشار از تخیلات و افکار مختلف و منحصر به فرد است. هر انسانی می‌تواند با بهره‌گیری از افکار خود ثروت و خوشبختی را به خانه‌های خود بیاورد. ایده‌های ثروت ساز جزء آسان ترین راه پولدار شدن است که به طور کلی دارای سه ویژگی هستند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

۱. بیشتر نیازهای جامعه را برآورده کند

در صورتی که ایده شما نیاز بیشتر افراد جامعه را رفع کند، خریدار بیشتری خواهد داشت؛ بنابراین ثروت بیشتری به دست خواهید آورد.

۲. اثرگذاری بالایی دارند

ایده خوب و ثروت ساز ایده‌ای است که نسبت به باقی افکار اثرگذاری بیشتری داشته باشد و بتواند این اثرگذاری را برای مدتی طولانی حفظ کند.

۳. خلاقیت در این افکار موج می‌زند

زمانی می‌توان گفت یک ایده ثروت ساز است که خلاقانه باشد. با داشتن ایده‌های خلاق بر تمامی مشکلات غلبه کرده و ثروت را به سوی خود روانه خواهید کرد.

ساخت ویدیو در یوتیوب

ساخت ویدیو در یوتیوب

ساخت ویدیوهای جذاب و قرار دادن آن‌ها در یوتیوب می‌تواند آسان ترین راه پولدار شدن باشد. شما با ساخت ویدیوهای جذاب و پرطرفدار و قرار دادن آن‌ها در یوتیوب می‌توانید درآمد بسیار بالایی داشته باشید. هر چه میزان بازدید از ویدیوی شما بیشتر باشد ثروت بیشتری به دست خواهید آورد. کافی است ویدیو مد نظر خود را با رعایت اصول یوتیوب، به اشتراک بگذارید. کسب درآمد بالاتر در یوتیوب به نوع ویدیو، مدت زمان و میزان بازدیدکنندگان وابسته است.

داشتن بیش از یک منبع درآمد

آسان ترین راه پولدار شدن، داشتن بیش از یک منبع درآمد است. شما می‌توانید چندین منبع درآمد برای خود ایجاد کرده و ثروتمند شوید. در صورتی که شما به یک منبع درآمد وابسته باشید، نمی‌توانید به راحتی به استقلال مالی برسید. اگر شما یک منبع درآمد داشته باشید و آن را از دست دهید به ناچار بایستی پس‌اندازتان را خرج کنید و به مرور برای امرار معاش به اجبار بایستی از دیگران پول قرض کنید.

قرعه‌کشی

شرکت در قرعه‌کشی‌ها جزء آسان ترین راه پولدار شدن است. شما می‌توانید با شرکت در انواع قرعه‌کشی‌ها شانس خود را امتحان کنید. در صورتی که در قرعه‌کشی شانس با شما یار باشد، می‌توانید ثروت زیادی به دست آورید. توجه کنید که در قرعه‌کشی‌هایی شرکت کنید که از اعتبار آن‌ها مطمئن باشید.

نکات ضروری برای داشتن ذهن فعال و رسیدن به آسان ترین راه پولدار شدن

برای داشتن یک ذهن ثروتمند برای رسیدن به موفقیت و کسب درآمد آسان بایستی به چند نکته در زمینه آسان ترین راه پولدار شدن توجه کرد. این نکات عبارتند از:

 • هنگام صحبت کردن و اندیشیدن از کلمات و جملات مثبت استفاده کنید.
 • منظم بودن جزء مهم‌ترین بخش رسیدن به ثروت است.
 • نسبت به هر چیزی خیلی زود راضی نشوید و همواره به دنبال کسب رضایت دیگران نباشید.
 • در هر موقعیتی که قرار می‌گیرید به دنبال به دست آوردن فرصت‌ها باشید.
 • برای رسیدن به موفقیت هرچه سریع‌تر دست به کار شوید، چرا که موفقیت به خودی خود به دنبال شما نمی‌آید.
 • احساس نیاز به عنوان محرک یک فرد ثروتمند عمل می‌کند؛ بنابراین همواره احساس نیاز همچون نیاز به ثروت، نیاز به پیشرفت و… داشته باشید.
 • برای رسیدن به آسان ترین راه پولدار شدن پشتکار خود را تا رسیدن به هدفتان از دست ندهید.
 • به خاطر مشکلاتی که در سر راه شما قرار می‌گیرد نباید به هیچ وجه از رسیدن به هدف خود پا پس بکشید.
 • بایستی بدانید برای رسیدن به پول بایستی ابتدا هزینه کنید. با مقداری هزینه در راه درست پول درآوردن، بعداً چندین برابر آن را به دست خواهید آورد.
 • شما باید در قبال تمامی شرایط و کارهایی که انجام می‌دهید مسئولیت‌پذیر باشید.
 • برای مقابله با مشکلاتی که مانع رسیدن شما به ثروت هستند همواره آمادگی لازم را داشته باشید.
 • رفتن به مکان‌هایی که افراد ثروتمند به آنجا می‌روند سبب بالا رفتن انگیزه شما در رسیدن به ثروت می‌شود.
 • از رسانه‌هایی که فقط شما را سرگرم می‌کنند و هیچ نقشی در موفقیت شما ندارند به مدت دو ماه کاملاً دوری کنید.
 • ثروتمند شدن را فقط به عنوان یک آرزو در نظر نگیرید. برای رسیدن به آن باید برنامه‌ریزی درست داشته باشید و دست به کار شوید.
 • زندگی رؤیایی برای خود خلق کنید و از ستایش دیگران بپرهیزید.
 • ایده‌های مد نظر خود را برای ثروت‌اندوزی نزد خودتان نگهدارید تا برخی افراد که خواهان موفقیت شما نیستند، بر روی شما تأثیر منفی نداشته باشند.

مسیرهای نادرست پولدار شدن

مسیرهای نادرست پولدار شدن

بسیاری از جوانان امروزی می‌خواهند یک شبه به ثروت چشم‌گیری دست یابند؛ به همین خاطر به دنبال انجام کاری می‌روند که انجام دادن آن نه‌تنها پول نمی‌آورد بلکه سرمایه او را نیز از بین می‌برد. ممکن است این موارد جزء آسان ترین راه پولدار شدن باشند، اما به مرور شما را با ضرر مواجه می‌کند. راه‌های اشتباه برای کسب درآمد عبارتند از:

تجارت‌های غیرمجاز

با انجام تجارت‌های غیرقانونی و قاچاق ممکن است در اویل بتوانید ثروت زیادی به دست آورید، اما پس از مدتی ممکن است لو رفته و تمامی سرمایه و زندگی خود را از دست دهید. در واقع انجام تجارت‌های غیرقانونی سرانجام خوبی نخواهد داشت.

جرائم سایبری

یکی دیگر از راه‌های کسب ثروت غیرقانونی، کلاه‌برداری آنلاین است. بعضی از افراد با دزدیدن پول از کاربران اینترنتی می‌خواهند پول زیادی به دست آورند، این عمل دزدی محسوب شده و عواقب خوبی در انتظار فرد متخلف نخواهد بود.

شرکت هرمی

سرمایه‌گذاری در شرکت‌های هرمی فقط و فقط برای بنیان‌گذار آن سود فراوانی دارد و مابقی افراد بدون هیچ‌گونه سودی سرشان کلاه خواهد رفت.

دوره توسعه مالی

در صورتی که به دنبال آسان ترین راه پولدار شدن هستید، به شما توصیه می‌شود حتماً در دوره توسعه مالی شرکت کنید. در این دوره‌ها تمامی راه حل‌ها و تکنیک‌های لازم برای موفقیت در زمینه ثروتمند شدن به شما آموزش داده می‌شوند.

“فرم شرکت در دوره توسعه مالی”

 • شماره خود را با کیبورد انگلیسی وارد کنید
 • Hidden

کلام آخر آسان ترین راه پولدار شدن

آسان ترین راه پولدار شدن به منظور دور شدن از تلاش نیست. با توجه به اینکه راه‌های میانبری برای به دست آوردن ثروت وجود دارند اما در این میان برای رسیدن به هدف بایستی سخت تلاش کنید هوشمندانه کار کنید. بدون داشتن هوش و پشتکار نمی‌توان به چیزی رسید.

برای دریافت مطالب جدید در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام جاوید مقدم عضو شوید.

حتما نظراتتان را زیر این مطلب بنویسید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *