کتاب رایگان چک لیست کسب و کار شما!

fav-logo

جاوید مقدم

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

8 راه ساده برای ارتقا کیفیت زندگی

cover 6

کیفیت زندگی، یکی از عواملی است که بر رضایت و احساس خوشبختی ایرانیان اثر می‌گذارد. در بسیاری از کشورها، بر اساس شاخص‌های مختلفی کیفیت زندگی را تعیین می‌کنند.

برای بهبود سبک زندگی چه کنیم؟

cover 5

بهبود سبک زندگی هر فرد نهایتا به بهبود کیفیت زندگی کل جامعه منجر می‌شود، بنابراین همه مردم باید با راهکارهای آن آشنایی داشته و برای بهبود و ارتقای کیفی زندگی خود تلاش کنند.

بهترین روش ایجاد تعادل در زندگی مشترک

cover 3

برای ایجاد تعادل در زندگی مشترک لازم است که همسران بر اساس شخصیت و نیازهای یکدیگر، مدت زمانی را برای باهم بودن اختصاص داده و از تفریط و افراط بپرهیزند.

همه چیز در مورد ایکیگای

cover 2

یافتن ایکیگای تبدیل به یکی از مهم‌ترین تمرین‌های روحی و ذهنی انسان‌های مدرن شده است. ایکیگای به شما کمک می‌‌کند تا هدفی را برای زندگی خود پیدا کنید.

کوچینگ چیست؟ بهترین کوچ ایران کیست؟

cover

کوچینگ می‌تواند موفقیت در زندگی فردی، اجتماعی و کاری شما را متحول کند. این روش بر اساس توسعه مهارت‌ها و عملکرد افراد با استفاده از روش‌های مکالمه فرد به فرد است.

طرز فکر رشد و ایستا

growth mindset and stagnation

هر یک از طرز فکر رشد و ایستا دارای معایب و مزایای خود هستند و شما باید هر دو را بشناسید… طرز فکر یا mindset از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند در موفقیت و…

تفاوت ذهن فقیر و ثروتمند

The difference between the mind of the poor and the rich

تفاوت ذهن فقیر و ثروتمند در نوع نگرش و نگاه آن‌ها دارد، ثروتمندان با تکیه بر استعداد و توانایی ذهنی خود مسیر کسب ثروت را شناخته و موقعیت اجتماعی خود را تغییر…