وبینار رایگان افزایش درآمد از طریق فروش!

fav-logo

جاوید مقدم

Search
Close this search box.

9 راز درونی ثروتمند شدن که نمی‌دانید

ثروتمند بودن به چه معناست؟ برخی از افراد ثروتمند در پاسخ به سؤال رازهای پولدار شدن چیست می‌گویند که پول زیاد آن‌ها حاصل کار زیاد و تلاش سختشان است. اما رازهای پولدار شدن این افراد به این دو جمله خلاصه نمی‌شود و هوشمندانه بازی کردن با پول نکته‌ای است که آن‌ها ممکن است هرگز برایتان فاش نکنند.

برای اینکه از رازهای پولدار شدن با خبر شوید، باید با قدم‌های هرچند کوچک شروع به پول درآوردن کنید. برای اینکه بتوانید پول در بیاورید مستلزم آن هستید که قدرت مالی خود را توسعه دهید، که اساساً به معنای به دست آوردن کنترل بر زندگی مالیتان است. برای این کار باید با سرمایه‌گذاری‌هایی که انجام می‌دهید کاری کنید تا پولتان برایتان کار کند و سرمایه شما را افزایش دهد.

در ادامه بدون ترتیب خاصی نکاتی را برایتان جمع‌آوری کرده‌ایم که امیدواریم توجه خود را به آن‌ها معطوف کنید. فراموش نکنید که راه ثروتمند شدن از خرج کردن می‌گذرد، اما اینکه چه دارایی بخرید سرنوشت سرمایه شما را تعیین می‌کند که بیشتر شود یا ارزش خود را از دست دهد.

1. طرز فکر شما در مورد پول بازی را عوض می‌کند

طرز فکر شما در مورد پول بازی را عوض می‌کند

درست است که اگر طرز تفکر خوبی در مورد پول یا افراد پولدار نداشته باشید، تصمیمی‌ات مالی درستی هم نمی‌گیرید. پس همین امروز تفکر خود را در مورد پول تغییر دهید. حتی اگر تفکری منفی در مورد پول یا افراد پولدار دارید آن‌ها را بنویسید و با بالا بردن آگاهی خود آن‌ها را برطرف کنید.

زیرا مغز شما به این صورت کار می‌کند که هرچه را به او بگویید باور می‌کند و واکنش نشان می‌دهد. درست مانند زمانی که به یک چیز ترش فکر می‌کنید و دهانتان پر از آب می‌شود. پس یکی از رازهای پولدار شدن این است که همه چیز از ذهن شما شروع می‌شود. پس زیربنای محکمی از پول برای خودتان بسازید.

2. بیشتر از آنچه به دست می‌آورید خرج نکنید

خرج کردن پول برای جدیدترین وسایل الکترونیکی، وسایل و کالاهای لوکس، لباس‌های طراحی‌شده خاص، می‌تواند جذاب باشد. اما اگر می‌خواهید بدانید رازهای پولدار شدن کدامند باید برای مدتی این لذت‌ها را کنار بگذارید و پولتان را بجای خرج کردن روی چیزهای ارزشمند سرمایه‌گذاری کنید.

هر چه بیشتر خرید کنید، ممکن است بدهی بیشتری برای خودتان بتراشید، که هنگام بازپرداخت برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. پول خود را در دارایی‌های مناسب سرمایه‌گذاری کنید تا به شما در کسب بازدهی خوب در کوتاه‌مدت و بلندمدت کمک کند.

3. سرمایه‌گذاری کنید و از زمان استفاده کنید، به خصوص اگر در 20 سالگی هستید

ممکن است شروع به سرمایه‌گذاری برای دوران بازنشستگی خود در 20 سالگی احمقانه بدانید. اما اکثر افراد ثروتمند به شما خواهند گفت که زمان برای افزایش ثروت بسیار مهم است. یکی از رازهای پولدار شدن دقیقاً همین است که از 20 سالگی خود نهایت استفاده را ببرید.

هر چه بیشتر برای شروع سرمایه‌گذاری صبر کنید؛ فرصت‌های کمتری برای رشد ثروت خود خواهید داشت. پس‌انداز و سرمایه‌گذاری را زود شروع کنید با این اطمینان که پول شما در بلندمدت و برای آینده شما رشد خواهد کرد.

چگونه در جوانی پولدار شویم” مقاله‌ای ست که به دلیل اهمیت این موضوع منحصراً به آن پرداخته‌ایم و حتماً توصیه می‌کنم که مروری بر آن داشته باشید.

4. برنامه منحصر به فرد خود را داشته باشید

برنامه منحصر به فرد خود را داشته باشید

زمانی که یک برنامه مالی منحصر به فرد برای خودتان دارید، کاملاً مشخص می‌کنید که میزان درآمد و هزینه‌تان چقدر است. در کجا پس‌انداز و سرمایه‌گذاری می‌کنید و پول شما دقیقاً به کجا می‌رود. ترسیم اهدافتان به شما کمک می‌کند که به راحتی بتوانید نتایجی که به دست می‌آورید را اندازه‌گیری کنید و حرکت‌های مناسب بعدیتان را تعیین می‌کند.

در ضمن بدانید که درست است که اصول کلی رازهای پولدار شدن یکسان است، اما برای همه افراد نمی‌توان یک نسخه پیچید و این رازها در زندگی هرکسی صورت خاصی به خود می‌گیرند. پس نسخه خود را پیدا کنید و آن را دنبال کنید.

5. از بدهی دوری کنید

بدهی‌های کوتاه‌مدت که با نرخ‌های بهره بالا همراه هستند، اگر به موقع بازپرداخت نشوند، می‌توانند قدرت مالی شما را به شدت تضعیف کنند. وقتی کنترل کاملی بر پول خود داشته باشید، به شما کمک می‌کند تا پایه‌ای قوی برای استقلال مالیتان ایجاد کنید. زمانی که ذهنتان را غنی کنید یاد می‌گیرید که بجای بدهی و اقساط سنگین بر روی پول خود کار کنید تا آن را رشد دهید.

بنابراین دفعه بعدی که خواستید به پرسش چگونه پولدار شویم پاسخ دهید حتماً بگویید که ذهنیت فردی و توسعه مالی را در کنار هم باید رشد دهیم تا به رازهای پولدار شدن برسیم. پس حتی‌الامکان برای مدتی از هر چیزی که برایتان ایجاد بدهی منفی می‌کند دوری کنید. برای وام گرفتن هم نرخ بهره آن را با سود نهایی خود مقایسه کنید تا بدانید آن وام به سود یا زیان شماست.

شاید برایتان جالب باشد که در مورد پولدار شدن بدون سرمایه بیشتر بدانید.

6. از ترکیب استفاده کنید

سرمایه‌گذاری پول خود از طریق سهام در بازار سهام و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک به شما این فرصت را می‌دهد که سود خوبی به دست آورید، مشروط بر اینکه برای مدت طولانی سرمایه‌گذاری کنید. این سود مرکب، در درازمدت، پول شما را به طور تصاعدی افزایش می‌دهد.

اما به یاد داشته باشید، همین امر در مورد بدهی نیز صادق است. بنابراین به جای اینکه امروز پول خود را خرج کنید، آن را سرمایه‌گذاری کنید و به آن اجازه دهید رشد کند. از وسوسه خرج کردن که می‌تواند سریع‌تر از آنچه می‌دانید پول شما را بخورد، اجتناب کنید. در کل بدانید یکی دیگر از رازهای ثروتمند شدن این است که، که کم‌کم با افزایش سرمایه‌تان بهتر است بر روی چیزهای مختلفی سرمایه‌گذاری کنید و سبد سرمایه‌گذاریتان را متنوع بچینید.

7. به دنبال ارزش خالص خود باشید

راه درست برای اندازه‌گیری ثروت این است که ارزش خالص خود را ارزیابی کنید. ارزش خالص یکی از رازهای پولدار شدن است. ارزش خالص شما مجموع تمام دارایی‌های شما است که از بدهی‌های شما کم می‌شود. میزان ثروت شما در هر مرحله با ارزش خالص شما تعیین می‌شود.

بنابراین سرمایه‌گذاری‌های خود را در نظر بگیرید. همچنین مقدار سودی که از یک سرمایه‌گذاری به دست آورده‌اید و مدت زمان آن سرمایه‌گذاری بسیار مهم هستند. اگر می‌خواهید ارزش خالص یا همان ثروت خالص هریک از افراد ثروتمند را بدانید کلمه Net worth را در کنار نام آن شخص در گوگل سرچ کنید. مثلاً ”Elon Musk net worth”

8. از یک مشاور مالی کمک بگیرید

از یک مشاور مالی کمک بگیرید

اکثر افراد ثروتمند یک مربی دارند که به آن‌ها کمک می‌کند تا به اهداف بلندمدت خود در کسب ثروت برسند. داشتن راهنمای مالی مناسب در پیدا کردن رازهای پولدار شدن تأثیر زیادی دارد. اگر در طول زندگی خود اهداف خاصی از ایجاد ثروت دارید، توصیه‌های سرمایه‌گذاران و مشاوران مالی با تجربه می‌تواند به شما کمک کند قبل از تصمیم‌گیری، درباره مزایا و معایب هر سرمایه‌گذاری بیشتر بدانید.

البته که شما باید اطلاعات و آگاهی خود را بالا ببرید و حداقل‌هایی را بلد باشید تا سرتان کلاه نرود و سرمایه‌تان را از دست ندهید. مقاله سواد مالی را از دست ندهید خصوصاً اگر اطلاعات کمی در این زمینه دارید.

9. صبور باشید

این یک ضرب‌المثل رایج است که می‌گوید هیچ‌کس یک‌شبه میلیونر نمی‌شود. یکی از رازهای پولدار شدن این است که، وقتی پول خود را با پشتکار برای بلندمدت سرمایه‌گذاری می‌کنید، می‌دانید که افزایش ثروت از طریق سرمایه‌گذاری‌هایتان به یک مسابقه استقامتی تبدیل می‌شود و نه یک دوی سرعت!

با صبور بودن چگونه پولدار شویم؟ این گام را بردارید که هر ماه بیش از 20 درصد از درآمد خود را به سمت هدف بلندمدت خود یعنی ساختن ثروت پس‌انداز کنید و با صبر و حوصله قادر خواهید بود با موفقیت به آن دست یابید.

10 راز کوچکی که نتایج بزرگ خلق می‌کنند

همان‌طور که بسیاری از افراد موفق تجربه کرده‌اند، “موفقیت سرنخ‌هایی به جا می‌گذارد.” اگر می‌خواهید موفقیت خارق‌العاده‌ای کسب کنید به کارهای افراد موفق و حرفه‌ای دقت کنید و تکنیک‌های آن‌ها را متناسب با شرایط خودتان به کار بگیرید. این تکنیک‌ها همان سرنخ‌ها یا رازهای پولدار شدن هستند. شاید این کار آسان به نظر نرسد اما اگر اصول اساسی آن را یاد بگیرید بسیار هم آسان است. در ادامه 10 مورد را با هم مرور می‌کنیم:

1- بر روی ارزش‌ها تمرکز کنید

یکی از رازهای پولدار شدن که در جلوی چشم ما قرار دارد اما ممکن است به آن توجه نکنیم این است که، افراد پولدار و ثروتمندی که در اطراف خود می‌بینید همگی ارزش‌ها، اولویت‌ها و باورهای خاص خود را داشته‌اند و بر آن‌ها استوار بوده‌اند که اکنون در این جایگاه قرار گرفته‌اند.

بر روی ارزش‌ها تمرکز کنید

قدم اول برای پاسخ به پرسش چگونه پولدار شویم این است که اول ارزش‌ها و اولویت‌های خود را بشناسید. فهرستی از چیزهایی که باور دارید و برای آن‌ها ارزش قائل هستید و چیزهایی که می‌خواهید به آن‌ها برسید، تهیه کنید.

2. کنترل زندگیتان را خودتان در دست بگیرید

قبل از اینکه بتوانید ثروت بزرگی را اداره کنید، باید برای آن در زندگی روزانه خود جا باز کنید. همیشه شنیده‌ایم که اگر می‌خواهید در زندگی خود چیزهای خوبی را داشته باشید (اعم از عادت خوب، شخص خوب و …) باید خودتان آن عادت‌های خوب را زندگی کنید و به شخص خوبی تبدیل شوید تا خوبی‌ها را جذب کنید. در مورد رازهای پولدار شدن هم این گفته صدق می‌کند و باید مانند یک ثروتمند فکر و عمل کنید و لایف ‌استایل خود را تغییر دهید.

3. منظم باشید

منظم بودن یکی از رازهای پولدار شدن است. تلاش برای ایجاد موفقیت و دستیابی به ثروت در حالی که زندگی شما به هم ریخته است کارساز نخواهد بود. موفقیت نیازمند اولویت‌های روشن و تعهدی پرشور است. کافیست برخی چیزها را حذف کنید و به خودتان متعهد شوید. بهانه‌ها را از بین ببرید. هر چیزی را که شما را از رسیدن به مهم‌ترین اهدافتان منحرف می‌کند پاک کنید.

4. نتایج خود را مشخص کنید

هیچ‌کس نمی‌تواند به هدفی که نمی‌داند چیست برسد. کسی که نمی‌داند به کجا می‌رود هرگز به جایی هم نمی‌رسد. نتایجی را که می‌خواهید به آن‌ها برسید خوب و با دقت مشخص کنید، می‌توانید از هدف‌گذاری اسمارت هم استفاده کنید. به این ترتیب نتایج شما واقعی و قابل دستیابی خواهند بود. حالا که به دنبال رازهای پولدار شدن هستید، باید نتایج قابل دستیابی خود را مشخص کنید و در مسیرتان آن‌ها را ببینید. در غیر این صورت سرگردان هستید و با وجود تلاش زیاد به جایی نمی‌رسید.

5. کشتی‌های خود را بسوزانید

داستانی قدیمی درباره یک ژنرال یونانی وجود دارد که سربازانش را در ساحل دشمن پیاده کرد و سپس کشتی‌هایش را سوزاند. او با این کار می‌خواست خیلی واضح بگوید که جایی برای عقب‌نشینی وجود ندارد، پس بجنگید و شکست را نپذیرید. زمانی که می‌خواهید به رازهای پولدار شدن برسید، باید کشتی‌های خود را بسوزانید. کشتی‌های شما در این مسیر چه چیزهایی هستند؟

6. بر ارزشمندی کار خود تمرکز کنید

هیچ‌کس بیشتر از ارزش خدمات شما به شما پول نمی‌دهد! این را بدانید که برای مدت طولانی هم نمی‌شود مردم را فریب داد. خدمات و نتایج شما باید بسیار ارزشمندتر از هزینه اندکی باشد که دریافت می‌کنید. یکی از رازهای پولدار شدن تمرکز بر روی دادن ارزش است.

7. مخارجتان را کنترل کنید

مخارجتان را کنترل کنید

افراد ثروتمند این را می‌دانند که ثروت دوباره به دست می‌آید و باید آن را دوباره سرمایه‌گذاری کنند. بنابراین عاقلانه از سودی که به دست می‌آورند خرج می‌کنند.

افراد ثروتمند هیچ‌گاه برای خرید ماشین‌های فانتزی و جواهرات گران‌قیمت بی‌گدار به آب نمی‌زنند و این ورزشکاران یا افراد تازه به دوران رسیده هستند که پول به‌دست‌آمده‌شان را صرفاً خرج می‌کنند. رازهای پولدار شدن چیست؟ ساده زندگی کنید، عاقلانه سرمایه‌گذاری کنید، از همه آن لذت ببرید! البته این بدان معنا نیست که نباید ماشین یا هر چیزی که دوست دارید بخرید، بلکه باید ابتدا با سرمایه‌گذاری بر روی پول خود هزینه آن را تأمین کنید سپس اقدام به خرید کنید.

8. به آرامی ثروتمند شوید

کلید ثروت زیاد این است که درآمد را به حداقل برسانید و در عین حال دارایی‌های خود را به حداکثر برسانید. درآمد مشمول مالیات است. باید پول خود را صرف خرید دارایی‌هایی کنید که هیچ مالیاتی بر آن‌ها تعلق نمی‌گیرد. (ساختمان، سهام و اوراق قرضه، آثار هنری کلکسیونی و…)

9. از دادن مالیات به صورت قانونی فرار کنید و آنچه باید پرداخت شود بپردازید

قوانین مالیات را بشناسید و آنچه را که باید پرداخت شود بپردازید. یکی از رازهای پولدار شدن افراد ثروتمند این است که، افراد ثروتمند می‌دانند که چگونه باید با قوانین مالیاتی روبرو شوند و بر سر پرداخت آنچه که در نهایت باید پرداخته شود چانه‌زنی نمی‌کنند.

اگر به طور قانونی می‌توانید از مالیات اجتناب کنید، این کار را انجام دهید! تا جایی که می‌توانید از قانون به نفع خود استفاده کنید. اما اینکه به دنبال راه‌های مخفی کردن درآمد خود باشید، فقط وقت و انرژی شما را می‌گیرد و هرگز از شما آدم ثروتمندی نمی‌سازد. یکی از رازهای پولدار شدن افراد ثروتمند این است که آن‌ها بر روی سرمایه‌گذاری‌های بزرگ هدف‌گذاری می‌کنند نه صرفه‌جویی در مالیات.

10. بخشنده باشید

بخشنده باشید

زمانی که رازهای پولدار شدن را یاد گرفتید، فراموش نکنید که شما فقط تا زمانی که زنده هستید می‌توانید از پول خود استفاده کنید. هیچ‌کس تاکنون نتوانسته است ثروت خود را به گور ببرد. راه‌های افزایش ثروت را در مقاله دیگری برایتان جمع‌آوری کرده‌ایم، قدم به قدم آن را در این مقاله بخوانید.

رازهای پولدار شدن در خانه

همه ما زمانی که کودک بوده‌ایم رؤیای بزرگ شدن و تبدیل شدن به طراح، معمار، پزشک مشهور و… را داشتیم. اما دست روزگار و شرایطی که در آن قرار گرفتیم، یا تصمیماتی که مجبور به گرفتن آن‌ها شدیم ما را از رویایمان دور کرد. اکنون در خانه نشسته‌ایم و می‌پرسیم: چگونه پولدار شویم و رازهای پولدار شدن چیست؟

هر داستانی که برایتان اتفاق افتاده باشد بدین معنا نیست که همه‌چیز تمام شده است و شما نمی‌توانید رؤیای دیگری را در سر بپرورانید، یا مجبور باشید در شغلی بمانید که به آن علاقه‌ای ندارید. آمار نشان می‌دهد که تقریباً 6 میلیون آمریکایی در خانه کار می‌کنند، یا حداقل یک روز در هفته را در دفتر خانگی می‌گذرانند. در مقاله ایده‌های پردرآمد اینترنتی، ایده‌های بیشتری برایتان آورده‌ایم.

ممکن است در خانه کار کردن و جدا شدن از اجتماع در ساعات کاری برایتان جالب نباشد، اما کار کردن در خانه مزایای خاص خود را دارد:

جذاب به نظر می‌رسد؟ در ادامه چند ایده به شما می‌دهیم. اگر در خانه نشسته‌اید و به دنبال رازهای پولدار شدن هستید، ادامه این مقاله مخصوص شماست.

1. آشپزی

آشپزی 2

آیا دست‌پخت خوبی دارید؟ آیا دوستان و خانواده همیشه و همه‌جا از دست‌پخت خوب شما یاد می‌کنند؟ چرا با راه‌اندازی کسب و کار آشپزی خود از استعدادهای آشپزی خود سود نمی‌برید؟

برای راه‌اندازی یک کسب و کار آشپزی خانگی گزینه‌های مختلفی دارید. می‌توانید یک آشپز شخصی باشید، غذا یا محصولات خود را در بازارها و سوپرمارکت‌های محلی بفروشید، یا کسب‌وکار کترینگ خود را راه‌اندازی کنید تا مهمانی‌ها و رویدادهای ویژه دیگر را انجام دهید. یکی از رازهای پولدار شدن این است که کسب و کار شخصی خود را راه‌اندازی کنید و در طی زمان آن را گسترش دهید.

2. خدمات شخصی

مهارت‌هایی دارید که با یک تلفن همراه و یا لپ‌تاپ قابل انجام است؟ بسیار هم عالی، پس انعطاف‌پذیری کارتان هم بیشتر می‌شود. حرفه‌های خلاقانه مانند نویسندگی، طراحی گرافیک، ترجمه و روابط عمومی همگی به شما این امکان را می‌دهند که از خانه کار کنید. بنابراین وقت آزاد بیشتری دارید و فعالیت‌های دیگری هم می‌توانید انجام دهید. درنهایت سرمایه بیشتری برای سرمایه‌گذاری فراهم می‌کنید که از رازهای پولدار شدن است.

فریلنسینگ فرصت‌های ثابتی را ارائه می‌کند، مهم نیست که چشم‌انداز کلی شغل چیست. وقتی شرکت‌ها نقدینگی سنگینی دارند، کار اضافی دارند که به کمک فریلنسرها نیاز دارد. هنگامی که آن‌ها با کمبود نقدینگی مواجه هستند، نمی‌توانند از عهده استخدام افراد تمام‌وقت با مزایا برآیند، بنابراین با فریلنسرها کار می‌کنند که برایشان بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر است. شما هم جریان درآمدی برای خود ایجاد می‌کنید. در ادامه چند گزینه برای فریلنسری را معرفی می‌کنیم:

اگر قصد دارید در یک حرفه خلاق به صورت آزاد کار کنید، برای نشان دادن نمونه کارهای خود آماده باشید. نمونه کارها مانند مقالات یا طرح‌های گرافیکی خود را در یک وب‌سایت ارسال کنید، یا نمونه کارها را جمع‌آوری کنید که می‌توانید به سرعت برای کارفرمایان فریلنسری احتمالی ارسال کنید.

رازهای پولدار شدن چیست؟

3. کمک اداری

اگر توانایی تایپ کردن دارید و می‌توانید به تلفن پاسخ دهید، پس صلاحیت لازم برای کمک اداری بودن را دارید. موقعیت‌های اداری کار در خانه برای شروع و ایجاد جریان درآمدی یا جریان درآمدی اضافه بسیار مناسب هستند. زمانی که به دنبال رازهای پولدار شدن هستید باید در درجه اول به دنبال یک شغل و درآمد باشید تا قدم‌های کوچک مسیر پولدار شدن خود را طی کنید.

این کمک‌ها بسته به ادارات و ارگان‌های مختلف متفاوت هستند. ممکن است شعبه‌ای برای یک فروشگاه باشد یا اداره کردن سایت یک تولیدی و یا هر چیز دیگری مانند:

4. حراجی

حراجی

آیا وسایل زیادی در اطرافتان دارید که فقط خاک می‌خورند و به هیچ کارتان نمی‌آیند؟ می‌توانید همه آن‌ها را به صورت آنلاین بفروشید و سرمایه‌ای برای خودتان جمع کنید. ایده ساده‌ای به نظر می‌رسد اما به همین جا ختم نمی‌شود و یکی از رازهای پولدار شدن را به شما می‌گوید.

5. توسعه نرم‌افزارهای کامپیوتری

اگر دستی در این زمینه دارید، با گذراندن دوره‌های تکمیلی مهارت خود را توسعه دهید. شرکت‌های بسیاری هستند که به دنبال طراحی نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های خاص خود هستند. شما می‌توانید به سادگی برای آن‌ها طراحی کنید.

بازار کار این گروه خصوصاً در سال‌های اخیر بسیار پرمتقاضی است و یکی از رازهای پولدار شدن را عنوان می‌کند. راز پولدار شدن این افراد ارائه خدمات متناسب با نیازهای روز جامعه است. مقاله مهارت‌های پولساز را به هیچ عنوان از دست ندهید و با مهارت‌های پولساز زمان خود آشنا شوید.

آیا بازنشسته شده‌اید و به دنبال رازهای پولدار شدن می‌گردید؟

اینکه از نظر اقتصادی نه فقط شما بلکه کل کشور در شرایط مناسبی قرار نداشته باشد و در این زمان بازنشسته شوید، کمی ترسناک به نظر می‌رسد. کار کردن در خانه برای بازنشستگان هم کمی چالش‌برانگیز است. بازنشستگان عزیز هم باید مراقب آگهی‌های کار در خانه باشید.

این‌ها در واقع می‌توانند کلاهبرداری‌هایی باشند که به دنبال فریب دادن افراد ناآگاه هستند. اما رازهای پولدار شدن برای بازنشستگان در این سن چه می‌تواند باشد؟ خبر خوب این است که مشاغل خانگی قانونی برای این افراد وجود دارد. شما فقط باید بدانید که به دنبال چه چیزی باشید و از چه چیزی اجتناب کنید.

به عنوان یک بازنشسته چگونه پولدار شویم؟

به عنوان یک بازنشسته چگونه پولدار شویم؟

برای بازنشستگان هم اولین گام این است که چندین جریان درآمدی برای خود ایجاد کنند. مشاغلی مانند معلم خصوصی در حرفه‌ای که دارند، نویسنده، ویراستار یا ادیتور، هر هنر یا چیزی که بلد هستند و می‌شود به یک منبع درآمد تبدیل شود، می‌تواند به یک جریان درآمدی اضافه تبدیل شود.

نتیجه‌گیری

بدون شک رازهای پولدار شدن برای بسیاری از افراد شبیه یک افسانه به نظر می‌رسد. اگر واقعاً می‌خواهید رازهای پولدار شدن را یاد بگیرید، همین امروز باید سبک زندگی خود را تغییر دهید. با مشورت با متخصصان امور مالی، به دنبال راه‌های مناسبی باشید تا پولتان برایتان کار کند و به شما نشان دهند که چگونه در دارایی‌های مناسب و با نسبت درست سرمایه‌گذاری کنید. سپس سود به دست آمده‌تان را دوباره سرمایه‌گذاری کنید تا ثروتتان افزایش یابد. به این ترتیب می‌توانید به ثروتی دست یابید که با خیالی آسوده هر آنچه دوست دارید تهیه کنید. اصول سرمایه‌گذاری موفق را بخوانید تا با روش درست سرمایه‌گذاری که کلید اصلی افزایش ثروت است آشنا شوید.

برخی در تلاش هستند تا به عنوان کارآفرین موفق شوند. مردم می‌خواهند پول کافی برای خرید خانه‌های لوکس، ماشین‌های آخرین مدل و تعطیلات عالی داشته باشند. همه این‌ها ممکن هستند به شرطی که به رازهای پولدار شدن آگاهی داشته باشید و آن‌ها را در زندگی خود پیاده کنید.

اما در نهایت به عنوان آخرین وصیت برای اینکه شما را در مسیر درست پولدار شدن قرار دهم تا همه این رازهای پولدار شدن را به صورت کاربردی در زندگی خود پیاده‌سازی کنید، به شما دوره توسعه مالی را معرفی می‌کنم.

دوره توسعه مالی دو بال ارزشمند به شما هدیه می‌دهد. بال توسعه فردی و بال توسعه مالی. زمانی که شما بر روی این دو بال خود کار کنید، آن‌ها را قوی کنید دقیقاً در مسیر درست ثروت‌سازی قرار می‌گیرید. نه ثروتی بادآورده، بلکه ثروتی که با مهارت خاص خود به دست آورده‌اید و حتی اگر همه آن ثروت را از شما بگیرند در کمترین زمان ممکن همه آن و حتی بیشتر را دوباره به دست می‌آورید.

ممکن است با خود بگویید که این‌ها صرفاً سخنرانی انگیزشی است که همه‌جا می‌شنوید، اما نتایج شگفت‌انگیز این دوره را در بیش از صد هزار نفری که پیش از شما شرکت کرده‌اند ببینید تا متوجه شوید که از چه چیزی صحبت می‌کنیم.

در تمام یک ماه دوره از طریق کوچ شخصی و کتاب کار شما را پشتیبانی می‌کنیم، تا مطمئن شویم مطالب دوره به درستی برایتان جا افتاده و می‌توانید آن‌ها را در زندگی واقعی خود پیاده‌سازی کنید. اطمینان دارم که پس از اتمام دوره شاهد تغییرات بسیار زیاد در زندگیتان خواهید بود.

در این دوره ابتدا بر روی مباحث توسعه فردی خود کار می‌کنید و پس از اینکه آمادگی نسبی را کسب کردید، با مباحث توسعه مالی در خدمت شما هستیم. هوش مالی، سرمایه‌گذاری، بودجه‌بندی، ترازنامه مالی و هر آنچه بر ای استارت کار خود به آن نیاز دارید را به شما آموزش می‌دهیم. یک ماه سرنوشت‌ساز خود را همین امروز با پر کردن فرم زیر آغاز کنید.

  • شماره خود را با کیبورد انگلیسی وارد کنید
  • Hidden

برای دریافت مطالب جدید در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام جاوید مقدم عضو شوید.

حتما نظراتتان را زیر این مطلب بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *